Bellabka - Plná energie

Nové príbehy a pesničky Bellabky, ktoré zabavia aj vaše deti. V knihe nájdu nové napínavé,zábavné ale aj náučné príbehy psíka Bellabky, spolu s chytlavými pesničkami.

Ideálny darček

Veselé, nevšedné ale aj vtipné situácie, farebné pocity a iné „Bellabkoviny“. To všetko ukrývajú príbehy a pesničky o jedinečnom psíkovi s prezývkou Bellabka.

Práve preto je táto knižka ideálnym darčekom pre všetky deti do 13 rokov. Obsahuje 18 unikátnych kapitol, ktoré na seba nadväzujú a tak vytvárajú jedinečný zaujímavý príbeh psíka Bellabky, ktorý zaujme aj vaše dieťa a vezme ho až do vesmíru! Súčasťou knihy je aj CD, na ktorom nájdete 8 pesničiek, ktoré si vy aj vaše deti rýchlo zapamätáte a budete si ich môcť spievať spoločne.

Objavte Bellabku a dajte deťom možnosť spoznať jej príbehy a pesničky.

Kniha obsahuje aj QR kód, pomocou ktorého sa rýchlo a jednoducho dostane ku vždy najnovšiemu videkoklipu.

ČOSKORO V PREDAJI

O čom je táto kniha?

Bellabka si žije svoj veselý a bezstarostný život. Jedného dňa, presnejšie v jednu noc sa však stane čosi, čo jej doslova obráti život naruby. Osloví ju totiž neznámy hlas, uvidí i siluetu záhadného tvora: „Uniesli profesora Alberta, môjho pána, a ktosi ukradol liek.Zem je v ohrození! Ľudia plytvajú energiou, produkujú veľa odpadu, planéta sa otepľuje. Musíš nájsť profesora a liek…“ Ničomu nerozumie, avšak pochopí, že ju čaká ťažká a dôležitá úloha. Čo má ale urobiť? Kde má hľadať? Ako vyzerá profesor? A… Čo je to tá energia, ktorou ľudia plytvajú?Kde sa vzala a ako sa k nám dostala? Bellabke sa prihovorí ďalší neznámy hlas – patrí slnečnej bytosti Fotónovi. Ten jej pomôže v pátraní a vezme ju za energiou do vesmíru. Kozmickou loďou pocestujú oproti priestoru a času až na samotný počiatok, do Veľkého tresku. Ukáže jej vznik vesmíru, galaxií, hviezd a planét. V jadre Slnka, svojho rodiska, Bellabke povie, ako sa narodil a ako dlho cestoval až knám, na planétu Zem. Stretnú i ďalšie slnečné bytosti– Vodíka a Hélium. Už aj oni vedia, že Zem je v ohrození. Pri ceste späť sa Bellabka a Fotón nečakane ocitnú v budúcnosti – v roku 2100. Uvidia nie veľmi peknú budúcnosť Zeme. Život na nej je už iný, ťažký. Minula sa totiž ropa, je nedostatok energie, planéta je znečistená – nie je viac takým dobrým miestom pre život, ako kedysi. Čo teraz? Ako sa dostanú do súčasnosti? Podarí sa Bellabke zvrátiť negatívnu budúcnosť? Ako to bude? Podarí sa nájsť profesora a liek pre planétu? 

Pozrite si najnovší videoklip ku knihe

Objavte Bellabku a dajte deťom možnosť spoznať jej príbehy a pesničky.

Kniha obsahuje aj QR kód, pomocou ktorého sa rýchlo a jednoducho dostane ku vždy najnovšiemu videkoklipu.

ČOSKORO V PREDAJI

All rights reserved    © 2018